• Alexander Jensen
    Alexander Jensen
    Rektor
  • Linn Merete Urangsæter Peducasse
    Linn Merete Urangsæter Peducasse
    Avdelingsleder 1. - 4.trinn
  • Bente Sævikstrand
    Bente Sævikstrand
    Ass.rektor og avdelingsleder 5. - 7.trinn
  • Gørill Hillesland
    Gørill Hillesland
    Ass.rektor og avdelingsleder 10.trinn
  • Harald Ruud
    Harald Ruud
    Avdelingsleder 8.trinn
  • Karsten Raunehaug
    Karsten Raunehaug
    Avdelingsleder 9.trinn
  • Monica Merkesdal
    Monica Merkesdal
    SFO-leder
  • Pål Grytten
    Pål Grytten
    Kontaklærer 4.trinn
  • Alice Bjørsvik Kråkenes
    Alice Bjørsvik Kråkenes
    Kontaktlærer 1.trinn
  • Maria Thomassen
    Maria Thomassen
    Kontaktlærer 1.trinn
  • Linn Merete Urangsæter Peducasse
    Linn Merete Urangsæter Peducasse
    Avdelingsleder 1. - 4.trinn
  • Randi Ruud
    Randi Ruud
    Kontaktlærer 2.trinn
  • Lillian Nilsen
    Lillian Nilsen
    Kontaktlærer 3.trinn
  • Morten Snekkevik
    Morten Snekkevik
    Kontaktlærer 3.trinn
  • Ingrid Sætre
    Ingrid Sætre
    Kontaktlærer 4.trinn
  • Linn Mee Wenæs Berge
    Linn Mee Wenæs Berge
    Kontaktlærer 7.trinn
  • Ingrid Kopperud
    Ingrid Kopperud
    Kontaktlærer 6.trinn
  • Bente Sævikstrand
    Bente Sævikstrand
    Ass.rektor og avdelingsleder 5. - 7.trinn
  • Jostein Hope
    Jostein Hope
    Kontaktlærer 6.trinn
  • Martin Dale Olsen
    Martin Dale Olsen
    Kontaktlærer 7.trinn
  • Håkon Leigland
    Håkon Leigland
    Kontaktlærer 5.trinn
  • Anne Hisdal
    Anne Hisdal
    Kontaktlærer 5.trinn
  • Morten Andreas Løchen
    Morten Andreas Løchen
    Kontaktlærer 8C
  • Iselin Toft Vikenes
    Iselin Toft Vikenes
    Kontaktlærer 8A
  • Harald Ruud
    Harald Ruud
    Avdelingsleder 8.trinn
  • Jonathan Charles Randall
    Jonathan Charles Randall
    Kontaktlærer 8B
  • Bjørn Møller
    Bjørn Møller
    Kontaktlærer 8A
  • Katrine Skjold
    Katrine Skjold
    Kontaktlærer 8C
  • Mary-Liz Bendiksen
    Mary-Liz Bendiksen
    Kontaktlærer 8B
  • Kristine Øgaard Heimli
    Kristine Øgaard Heimli
    Kontaktlærer 9A
  • Håkon Brekke
    Håkon Brekke
    Kontaktlærer 9C
  • Helga Osmundnes Sævik
    Helga Osmundnes Sævik
    Kontaktlærer 9B
  • Marita Turøy Mbagga
    Marita Turøy Mbagga
    Kontaktlærer 9A
  • Håkon Vinnem
    Håkon Vinnem
    Kontaktlærer 9B
  • Mirjam Øien Eiksund
    Mirjam Øien Eiksund
    Kontaktlærer 9C
  • Karsten Raunehaug
    Karsten Raunehaug
    Avdelingsleder 9.trinn
  • Aina E. Hellesund
    Aina E. Hellesund
    Kontaktlærer 10B
  • Kristine Strand
    Kristine Strand
    Kontaktlærer 10A
  • Gørill Hillesland
    Gørill Hillesland
    Ass.rektor og avdelingsleder 10.trinn
  • John-Olav Aasen
    John-Olav Aasen
    Kontaktlærer 10A
  • Arve Walde
    Arve Walde
    Kontaktlærer 10B
  • Cecilie Plathe Aksnes
    Cecilie Plathe Aksnes
    Kontaktlærer 10C
  • Sven-Harald Nyvoll
    Sven-Harald Nyvoll
    Kontaktlærer 10C
  • Birgitte Rong
    Birgitte Rong
    Rådgiver ungdomsskole
  • Hanne Marie Ruud
    Hanne Marie Ruud
    Rådgiver barneskole
  • Tove Iren Aarland Kårtveit
    Tove Iren Aarland Kårtveit
    Renholder
  • Rune Willy Kårtveit
    Rune Willy Kårtveit
    Renholder
  • Svein Myklebust
    Svein Myklebust
    Vaktmester
  • Wenche Tøkje Arefjord
    Wenche Tøkje Arefjord
    Assistent barneskole og resepsjon ungdomsskolen
  • Elisabeth Nesse Ulveseth
    Elisabeth Nesse Ulveseth
    Resepsjon barneskole
  • Marta Ådel Ekren Torsvik
    Marta Ådel Ekren Torsvik
    Resepsjon ungdomsskole
  • Ida Hjorteset
    Ida Hjorteset
    Helsesykepleier ungdomsskule
  • Louise Armod
    Louise Armod
    Helsesykepleier barneskule
  • Irene Ludvigsen
    Irene Ludvigsen
    Veileder
  • Kristine Røisum Bjelland
    Kristine Røisum Bjelland
    Faglærer ungdomsskolen
  • Maj-Beate Davidsen
    Maj-Beate Davidsen
    Faglærer ungdomsskolen
  • Jeanette Tøkje Lilleheim
    Jeanette Tøkje Lilleheim
    Faglærer barneskolen
  • Reidar Vik
    Reidar Vik
    Faglærer ungdomsskolen
  • Elisabeth Nesje
    Elisabeth Nesje
    Assistent barneskolen
  • Mikael Tamlag Strømme
    Mikael Tamlag Strømme
    Assistent barneskolen
  • Mona Espeskog
    Mona Espeskog
    Assistent ungdomsskolen
  • Hanne Jakobsen
    Hanne Jakobsen
    Assistent barneskolen
  • Kristine Toftevåg
    Kristine Toftevåg
    Assistent barneskolen
  • Solveig Abelsen
    Solveig Abelsen
    Assistent barneskolen
  • Daniel Landro
    Daniel Landro
    Assistent barneskolen
  • Benjamin Aanonsen
    Benjamin Aanonsen
    Assistent ungdomsskolen
  • Unni Ristesund
    Unni Ristesund
    Assistent barneskolen
  • Eirin Pettersen
    Eirin Pettersen
    Assistent barneskolen
  • Liv Urhaug
    Liv Urhaug
    Assistent barneskolen
  • Rita Lunde
    Rita Lunde
    Assistent ungdomsskolen
  • Tone Svellingen
    Tone Svellingen
    Assistent ungdomsskolen
  • Wenche Tøkje Arefjord
    Wenche Tøkje Arefjord
    Assistent barneskole og resepsjon ungdomsskolen
  • Hege Dyrkolbotn Halvorsen
    Hege Dyrkolbotn Halvorsen
    Barne og ungdomsarbeider ungdomsskolen
  • Andreas Olsen
    Andreas Olsen
    Assistent ungdomsskolen
  • Elisabeth Nesje
    Elisabeth Nesje
    Assistent barneskolen
  • Mikael Tamlag Strømme
    Mikael Tamlag Strømme
    Assistent barneskolen
  • Hanne Jakobsen
    Hanne Jakobsen
    Assistent barneskolen
  • Kristine Toftevåg
    Kristine Toftevåg
    Assistent barneskolen
  • Solveig Abelsen
    Solveig Abelsen
    Assistent barneskolen
  • Daniel Landro
    Daniel Landro
    Assistent barneskolen
  • Benjamin Aanonsen
    Benjamin Aanonsen
    Assistent ungdomsskolen
  • Unni Ristesund
    Unni Ristesund
    Assistent barneskolen
  • Eirin Pettersen
    Eirin Pettersen
    Assistent barneskolen
  • Liv Urhaug
    Liv Urhaug
    Assistent barneskolen
  • Monica Merkesdal
    Monica Merkesdal
    SFO-leder
Alexander Jensen
Rektor

alexander@danielsensotra.no

Linn Merete Urangsæter Peducasse
Avdelingsleder 1. - 4.trinn

linnmere@danielsensotra.no

Bente Sævikstrand
Ass.rektor og avdelingsleder 5. - 7.trinn

bentsaev@danielsensotra.no

Gørill Hillesland
Ass.rektor og avdelingsleder 10.trinn

goerill@danielsensotra.no

Harald Ruud
Avdelingsleder 8.trinn

haraldr@danielsensotra.no

Karsten Raunehaug
Avdelingsleder 9.trinn

karstenra@danielsensotra.no

Monica Merkesdal
SFO-leder
Pål Grytten
Kontaklærer 4.trinn

grypaal@danielsensotra.no

Alice Bjørsvik Kråkenes
Kontaktlærer 1.trinn

alickrak@danielsensotra.no

Maria Thomassen
Kontaktlærer 1.trinn

marithom@danielsensotra.no

Linn Merete Urangsæter Peducasse
Avdelingsleder 1. - 4.trinn

linnmere@danielsensotra.no

Randi Ruud
Kontaktlærer 2.trinn

randiru@danielsensotra.no

Lillian Nilsen
Kontaktlærer 3.trinn

lilliann@danielsensotra.no

Morten Snekkevik
Kontaktlærer 3.trinn

mortsnek@danielsensotra.no

Ingrid Sætre
Kontaktlærer 4.trinn
Linn Mee Wenæs Berge
Kontaktlærer 7.trinn

linwae@danielsensotra.no

Ingrid Kopperud
Kontaktlærer 6.trinn
Bente Sævikstrand
Ass.rektor og avdelingsleder 5. - 7.trinn

bentsaev@danielsensotra.no

Jostein Hope
Kontaktlærer 6.trinn
Martin Dale Olsen
Kontaktlærer 7.trinn
Håkon Leigland
Kontaktlærer 5.trinn
Anne Hisdal
Kontaktlærer 5.trinn
Morten Andreas Løchen
Kontaktlærer 8C

mortloce@danielsensotra.no

Iselin Toft Vikenes
Kontaktlærer 8A

iselvike@danielsensotra.no

Harald Ruud
Avdelingsleder 8.trinn

haraldr@danielsensotra.no

Jonathan Charles Randall
Kontaktlærer 8B

jonarand@danielsensotra.no

Bjørn Møller
Kontaktlærer 8A

bjoernmoe@danielsensotra.no

Katrine Skjold
Kontaktlærer 8C

katrines@danielsensotra.no

Mary-Liz Bendiksen
Kontaktlærer 8B

marybend@danielsensotra.no

Kristine Øgaard Heimli
Kontaktlærer 9A

krisheim@danielsensotra.no

Håkon Brekke
Kontaktlærer 9C

hakobrek@danielsensotra.no

Helga Osmundnes Sævik
Kontaktlærer 9B

helgamos@danielsensotra.no

Marita Turøy Mbagga
Kontaktlærer 9A

marittur@danielsensotra.mo

Håkon Vinnem
Kontaktlærer 9B

haakvinn@danielsensotra.no

Mirjam Øien Eiksund
Kontaktlærer 9C

mirjeiks@danielsensotra.no

Karsten Raunehaug
Avdelingsleder 9.trinn

karstenra@danielsensotra.no

Aina E. Hellesund
Kontaktlærer 10B

ainhel@danielsensotra.no

Kristine Strand
Kontaktlærer 10A

krisstra@danielsensotra.no

Gørill Hillesland
Ass.rektor og avdelingsleder 10.trinn

goerill@danielsensotra.no

John-Olav Aasen
Kontaktlærer 10A

johnolav@danielsensotra.no

Arve Walde
Kontaktlærer 10B

arvew@danielsensotra.no

Cecilie Plathe Aksnes
Kontaktlærer 10C

ceciliea@danielsensotra.no

Sven-Harald Nyvoll
Kontaktlærer 10C

svennyvo@danielsensotra.no

Birgitte Rong
Rådgiver ungdomsskole

birgitte.rong@danielsensotra.no

Tlf: 469 77 112

Hanne Marie Ruud
Rådgiver barneskole

hannemar@danielsensotra.no
Tlf: 469 77 113

Tove Iren Aarland Kårtveit
Renholder

toveirenak@danielsensotra.no

Rune Willy Kårtveit
Renholder

runewilly@danielsensotra.no

Svein Myklebust
Vaktmester

sveinmy@danielsensotra.no

Wenche Tøkje Arefjord
Assistent barneskole og resepsjon ungdomsskolen

wencheta@danielsensotra.no

Elisabeth Nesse Ulveseth
Resepsjon barneskole

elisabethu@danielsensotra.no

Marta Ådel Ekren Torsvik
Resepsjon ungdomsskole

martato@danielsensotra.no

Ida Hjorteset
Helsesykepleier ungdomsskule

ida.hjorteset@fjell.kommune.no
Tlf.90258985

Louise Armod
Helsesykepleier barneskule

louise.armond@fjell.kommune.no
Tlf.95480529

Irene Ludvigsen
Veileder

irenel@danielsensotra.no

Kristine Røisum Bjelland
Faglærer ungdomsskolen

kristimr@danielsensotra.no

Maj-Beate Davidsen
Faglærer ungdomsskolen

majdavid@danielsensotra.no

Jeanette Tøkje Lilleheim
Faglærer barneskolen

jeanto@danielsensotra.no

Reidar Vik
Faglærer ungdomsskolen

reidvik@danielsensotra.no

Elisabeth Nesje
Assistent barneskolen

elisanesj@danielsensotra.no

Mikael Tamlag Strømme
Assistent barneskolen

mikataml@danielsensotra.no

Mona Espeskog
Assistent ungdomsskolen

monaesp@danielsensotra.no

Hanne Jakobsen
Assistent barneskolen

hannejak@danielsensotra.no

Kristine Toftevåg
Assistent barneskolen

kritof@danielsensotra.no

Solveig Abelsen
Assistent barneskolen
Daniel Landro
Assistent barneskolen
Benjamin Aanonsen
Assistent ungdomsskolen

benjaano@danielsensotra.no

Unni Ristesund
Assistent barneskolen

unnirist@danielsensotra.no

Eirin Pettersen
Assistent barneskolen

eirinbpett@danielsensotra.no

Liv Urhaug
Assistent barneskolen

livurhaug@danielsensotra.no

Rita Lunde
Assistent ungdomsskolen

ritalun@danielsensotra.no

Tone Svellingen
Assistent ungdomsskolen

tonesv@danielsensotra.no

Wenche Tøkje Arefjord
Assistent barneskole og resepsjon ungdomsskolen

wencheta@danielsensotra.no

Hege Dyrkolbotn Halvorsen
Barne og ungdomsarbeider ungdomsskolen
Andreas Olsen
Assistent ungdomsskolen
Elisabeth Nesje
Assistent barneskolen

elisanesj@danielsensotra.no

Mikael Tamlag Strømme
Assistent barneskolen

mikataml@danielsensotra.no

Hanne Jakobsen
Assistent barneskolen

hannejak@danielsensotra.no

Kristine Toftevåg
Assistent barneskolen

kritof@danielsensotra.no

Solveig Abelsen
Assistent barneskolen
Daniel Landro
Assistent barneskolen
Benjamin Aanonsen
Assistent ungdomsskolen

benjaano@danielsensotra.no

Unni Ristesund
Assistent barneskolen

unnirist@danielsensotra.no

Eirin Pettersen
Assistent barneskolen

eirinbpett@danielsensotra.no

Liv Urhaug
Assistent barneskolen

livurhaug@danielsensotra.no

Monica Merkesdal
SFO-leder