Ledige stillinger på Danielsen ungdomsskole Haugesund

Det er spennende tider på skolen vår. Vi er i full gang med planlegging av utvidelse, og søker nå etter både lærere og inspektør. Det nye skolebygget på Norheim skal etter planen stå ferdig høsten 2024.

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Vi har en gjeng med fantastiske mennesker i personalgruppen vår, og nå gleder vi oss til å bli enda flere. Du oppfordres til å dele utlysningene med noen du tenker at bør søke.

Er du lærer eller tenker at inspektørstillingen kan være noe for deg, ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat om stillingene eller ansettelsesprosessen. Du finner informasjon om hvor CV og søknad skal sendes i linkene under.

Stillingsutlysningene:

- Lærer/kontaktlærer

- Inspektør

Andre nyheter