Vaktmester i 33 år!

Vår omsorgsfulle, trofaste og hjelpsomme vaktmester, Finn Indrebø, går snart inn inn i en velfortjent pensjonisttilværelse! I hele 33 år, fra 1987-2020, har han jobbet som vaktmester hos oss og gjort skolen vår til et enda bedre sted å være!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

For Finn har det hele tiden vært svært viktig at elevene opplever seg trygge på skolen vår, og at de vet at han synes godt om alle. – Hvis elevene er trygge når de går på skolen, har de mye lettere for å lære, sier Finn.

Vil vil savne deg, og benytter anledningen til å ønske deg masse lykke til med pensjonisttilværelsen!

Andre nyheter